Školy


Agentura Academia
Agentura Academia
Olomouc
Anglicko-česká školka EDIN
Anglicko-česká školka EDIN
Ostrava
Auto Libuš a Domov mládeže
Auto Libuš a Domov mládeže
Praha
Bankovní akademie-Gymnázium a SOŠ
Bankovní akademie-Gymnázium a SOŠ
Praha
Bankovní institut vysoká škola, a.s.
Bankovní institut vysoká škola, a.s.
Business Academy
Business Academy
Považská Bystrica
Business Academy Trebišov
Business Academy Trebišov
Trebišov
Centrum praktického vyučování SPŠ strojnické a SOŠ profesora Švejcara
Centrum praktického vyučování SPŠ strojnické a SOŠ profesora Švejcara
Plzeň
Dino Schools Of Prague
Dino Schools Of Prague
Praha
Draw Planet - výtvarný ateliér
Draw Planet - výtvarný ateliér
Praha
Eduso - Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby
Eduso - Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby
Praha
EKO Gymnázium a SOŠ Multimediálních studií
EKO Gymnázium a SOŠ Multimediálních studií
Poděbrady
English International School Prague
English International School Prague
Praha
Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni
Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni
Plzeň
Fakulta informatiky a managementu
Fakulta informatiky a managementu
Hradec Králové
Fakulta životního prostředí
Fakulta životního prostředí
Praha
GOPAS, a.s.
GOPAS, a.s.
Praha
Gymnázium
Gymnázium
Krnov
Gymnázium a Střední odborná škola, Rýmařov, příspěvková organizace
Gymnázium a Střední odborná škola, Rýmařov, příspěvková organizace
Rýmařov
Gymnázium Antona Bernoláka
Gymnázium Antona Bernoláka
Námestovo
Gymnazium Arcus
Gymnazium Arcus
Praha
Gymnázium Čakovice
Gymnázium Čakovice
Praha
Gymnázium Elišky Krásnohorské
Gymnázium Elišky Krásnohorské
Praha
Gymnázium Františka Křižíka
Gymnázium Františka Křižíka
Plzeň
Gymnázium Josefa Ressela
Gymnázium Josefa Ressela
Chrudim
Gymnázium Pardubice
Gymnázium Pardubice
Pardubice
Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23
Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23
Plzeň
Gymnázium Thomase Manna
Gymnázium Thomase Manna
Praha
Happy Hill Sochor, s.r.o.
Happy Hill Sochor, s.r.o.
Pec pod Sněžkou
HP Education Services
HP Education Services
Praha
Channel Crossings
Channel Crossings
Praha
Chefparade
Chefparade
Praha
Chefparade s.r.o.
Chefparade s.r.o.
Praha
Integrovaná střední škola živnostenská
Integrovaná střední škola živnostenská
Plzeň
Jazyková Škola Angličtiny Helen Doron
Jazyková Škola Angličtiny Helen Doron
Dunajská Streda
Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky hlavního města Prahy
Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky hlavního města Prahy
Praha
Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Interkontakts
Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Interkontakts
Plzeň
Jazyková škola Viveus
Jazyková škola Viveus
Žilina
Jazykový a vzdělávací institut
Jazykový a vzdělávací institut
Olomouc
Jedličkův ústav - Školní budova-Nová budova
Jedličkův ústav - Školní budova-Nová budova
Praha
Jesle -  Středisko Sociálních služeb Městské Části Praha 9
Jesle - Středisko Sociálních služeb Městské Části Praha 9
Praha
KK Serafin
KK Serafin
Praha
Konferenční centrum AV ČR - Zámek Liblice
Konferenční centrum AV ČR - Zámek Liblice
Liblice
Kouzelné školy - Mateřská školka
Kouzelné školy - Mateřská školka
Praha
Kouzelné školy - základní škola
Kouzelné školy - základní škola
Praha
Lexík pedagogicko psychologická poradna a psychoterapeutické poradenství
Lexík pedagogicko psychologická poradna a psychoterapeutické poradenství
Roztoky u Prahy
Marcela Strážnická - terapie Cesta
Marcela Strážnická - terapie Cesta
Kadaň
Masarykova střední chemická
Masarykova střední chemická
Praha
Masarykova základní škola Plzeň, příspěvková organizace
Masarykova základní škola Plzeň, příspěvková organizace
Plzeň
Mateřská škola
Mateřská škola
Obříství
Mateřská škola Byšice
Mateřská škola Byšice
Byšice
Mateřská škola Duha Třebusice
Mateřská škola Duha Třebusice
Třebusice
Mateřská škola Janovice
Mateřská škola Janovice
Rýmařov
Mateřská škola Krnov
Mateřská škola Krnov
Krnov
Mateřská Škola Na Děkance Se Speciální Třídou
Mateřská Škola Na Děkance Se Speciální Třídou
Praha
Mateřská škola Rotunda
Mateřská škola Rotunda
Praha
Mateřská škola Rýmařov
Mateřská škola Rýmařov
Rýmařov
Mateřská škola Rýmařov, 1. máje 11, okres Bruntál
Mateřská škola Rýmařov, 1. máje 11, okres Bruntál
Rýmařov
Mateřská škola Rýmařov, Revoluční 30
Mateřská škola Rýmařov, Revoluční 30
Rýmařov
Mateřská Škola Sady, Nový Jičín
Mateřská Škola Sady, Nový Jičín
Nový Jičín
Mateřská škola Slezské diakonie
Mateřská škola Slezské diakonie
Krnov
Mateřská škola Sportík s.r.o.
Mateřská škola Sportík s.r.o.
Horoměřice
Mateřská škola Trhanovské náměstí
Mateřská škola Trhanovské náměstí
Praha
Mateřská Škola Trojlístek
Mateřská Škola Trojlístek
Nový Jičín
Mateřská Škola Trojlístek
Mateřská Škola Trojlístek
Nový Jičín
Mateřská škola Úžice
Mateřská škola Úžice
Úžice
Mateřská škola Vestec
Mateřská škola Vestec
Vestec
Mateřská škola Wonderland Hrnčíře
Mateřská škola Wonderland Hrnčíře
Praha
Mateřská Škola Zátor
Mateřská Škola Zátor
Zátor
Mateřská školka
Mateřská školka
Klecany
Montessori Mateřská škola a Základní škola U vrbiček
Montessori Mateřská škola a Základní škola U vrbiček
Praha
MŠ Indigo Kids
MŠ Indigo Kids
Praha
MŠ V Aleji
MŠ V Aleji
Karviná
Nepustilova jazyková škola Brno
Nepustilova jazyková škola Brno
Brno
Obchodní akademie
Obchodní akademie
Plzeň
Obchodní akademie
Obchodní akademie
Praha
Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava
Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava
Opava
Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, p. o.
Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, p. o.
Opava
Obchodní akademie Karlovy Vary
Obchodní akademie Karlovy Vary
Karlovy Vary
Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín
Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín
Zlín
Odborná Střední Škola Podnikatelská Kolín S.r.o.
Odborná Střední Škola Podnikatelská Kolín S.r.o.
Kolín
Orličie 605, 027 43 Nižná, Slovensko
Orličie 605, 027 43 Nižná, Slovensko
Nižná
OTIDEA
OTIDEA
Praha
Paralelní Polis
Paralelní Polis
Praha
Parklane International School
Parklane International School
Praha
Počítačová škola Gopas Brno
Počítačová škola Gopas Brno
Brno
Podnikatelský inkubátor VŠP
Podnikatelský inkubátor VŠP
Ostrava
Prague British School
Prague British School
Praha
PrimaFuture.cz s.r.o.
PrimaFuture.cz s.r.o.
Praha
Slezské gymnázium
Slezské gymnázium
Opava
SOŠ Frýdek-Místek - odloučené pracoviště
SOŠ Frýdek-Místek - odloučené pracoviště
Frýdek Místek
SOŠ lesnícka
SOŠ lesnícka
Tvrdošín
Soukromá Střední odborná škola Hranice
Soukromá Střední odborná škola Hranice
Hranice
Soukromá střední škola cestovního ruchu, s.r.o.
Soukromá střední škola cestovního ruchu, s.r.o.
Praha
Soukromá střední škola gastronomie
Soukromá střední škola gastronomie
Praha
Soukromá střední škola výpočetní techniky
Soukromá střední škola výpočetní techniky
Praha
Soukromá vyšší zdravotnická škola
Soukromá vyšší zdravotnická škola
Praha
Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
Brno
Sportovní gymnázium, Pardubice, Dašická 268
Sportovní gymnázium, Pardubice, Dašická 268
Pardubice
SPŠ elektrotechniky a informatiky Ostrava
SPŠ elektrotechniky a informatiky Ostrava
Ostrava
SŠ praktická Slezské diakonie
SŠ praktická Slezské diakonie
Krnov
Stredná odborná škola drevárska
Stredná odborná škola drevárska
Topoľčany
Stredná odborná škola Námestovo
Stredná odborná škola Námestovo
Námestovo
Stredná odborná škola technická
Stredná odborná škola technická
Námestovo
Střední lesnická škola
Střední lesnická škola
Písek
Střední Odborná Škola A Střední Odborné Učiliště
Střední Odborná Škola A Střední Odborné Učiliště
Hustopeče
Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu
Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu
Krnov
Střední Odborná Škola Obchodu, Užitého Umění A Designu, Plzeň, Nerudova 33
Střední Odborná Škola Obchodu, Užitého Umění A Designu, Plzeň, Nerudova 33
Plzeň
Střední odborná škola obchodu, užitného umění a designu - ateliéry
Střední odborná škola obchodu, užitného umění a designu - ateliéry
Plzeň
Střední odborná škola Třineckých železáren
Střední odborná škola Třineckých železáren
Třinec
Střední odborné učiliště gastronomie
Střední odborné učiliště gastronomie
Praha
Střední odborné učiliště, Domažlice
Střední odborné učiliště, Domažlice
Domažlice
Střední průmyslová škola a Obchodní akademie
Střední průmyslová škola a Obchodní akademie
Bruntál
Střední průmyslová škola dopravní
Střední průmyslová škola dopravní
Plzeň
Střední Průmyslová Škola Dopravní A SOU Dopravní
Střední Průmyslová Škola Dopravní A SOU Dopravní
Plzeň
Střední průmyslová škola elektrotechnická Havířov
Střední průmyslová škola elektrotechnická Havířov
Havířov
Střední průmyslová škola stavební
Střední průmyslová škola stavební
Mělník
Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara
Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara
Plzeň
Střední škola automobilní a informatiky
Střední škola automobilní a informatiky
Praha
STŘEDNÍ ŠKOLA GASTRONOMICKÁ A HOTELOVÁ
STŘEDNÍ ŠKOLA GASTRONOMICKÁ A HOTELOVÁ
Praha
Střední škola hotelnictví a služeb, příspěvková organizace
Střední škola hotelnictví a služeb, příspěvková organizace
Opava
Střední škola hotelnictví a služeb, Vyšší odborná škola
Střední škola hotelnictví a služeb, Vyšší odborná škola
Opava
Střední škola informatiky a finančních služeb
Střední škola informatiky a finančních služeb
Plzeň
Střední škola informatiky a finančních služeb (druhá budova)
Střední škola informatiky a finančních služeb (druhá budova)
Plzeň
Střední škola kapitána Jasioka
Střední škola kapitána Jasioka
Havířov
Střední škola oděvního a grafického designu
Střední škola oděvního a grafického designu
Lysá nad Labem
Střední škola řemesel
Střední škola řemesel
Frýdek Místek
Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace
Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace
Brno
Střední škola technická a dopravní Ostrava-Vítkovice
Střední škola technická a dopravní Ostrava-Vítkovice
Ostrava
Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace
Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace
Opava
Střední škola, Rýmařov, příspěvková organizace - Domov mládeže
Střední škola, Rýmařov, příspěvková organizace - Domov mládeže
Rýmařov
Střední umělecká škola Zámeček
Střední umělecká škola Zámeček
Plzeň
Střední zdravotnická škola
Střední zdravotnická škola
Praha
Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická, Ostrava, p. o.
Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická, Ostrava, p. o.
Ostrava
Súkromná stredná umelecká škola animovanej tvorby
Súkromná stredná umelecká škola animovanej tvorby
Bratislava
Súkromná základná škola 1. - 4. roč. Harmónia
Súkromná základná škola 1. - 4. roč. Harmónia
Bratislava
Súkromná základná umelecká škola – ATELIÉR
Súkromná základná umelecká škola – ATELIÉR
Senec
Súkromná základná umelecká škola R. Madarászovej
Súkromná základná umelecká škola R. Madarászovej
Senec
Súkromná základná umelecká škola R. Madarászovej
Súkromná základná umelecká škola R. Madarászovej
Senec
Sunny Canadian International School
Sunny Canadian International School
Jesenice
The Spot
The Spot
Bratislava
Tip Toes British Preschool
Tip Toes British Preschool
Stará Boleslav
Ústav práva a právní vědy, o.p.s.
Ústav práva a právní vědy, o.p.s.
Praha
VS Zdravotnicka o.p.s.
VS Zdravotnicka o.p.s.
Praha
VŠ podnikání a práva a.s.
VŠ podnikání a práva a.s.
Ostrava
VŠ podnikání a práva a.s.
VŠ podnikání a práva a.s.
Ostrava
Vysoká škola ekonomická v Praze
Vysoká škola ekonomická v Praze
Praha
Vysoká škola ekonomická v Praze - Kolej Jarov III. G
Vysoká škola ekonomická v Praze - Kolej Jarov III. G
Praha
Vysoká škola finanční a správní
Vysoká škola finanční a správní
Praha
Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha
Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha
Praha
Vysoká škola obchodní v Praze
Vysoká škola obchodní v Praze
Praha
Vysoká škola podnikání a práva
Vysoká škola podnikání a práva
Praha
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní
Praha
Vyšší odborná škola publicistiky
Vyšší odborná škola publicistiky
Praha
Vyšší odborná škola textilních řemesel a Střední umělecká škola řemesel
Vyšší odborná škola textilních řemesel a Střední umělecká škola řemesel
Praha
Vyšší Odborná Škola Vodního Hospodářství A Ekologie
Vyšší Odborná Škola Vodního Hospodářství A Ekologie
Vodňany
Vyšší odborná škola zdravotnická, managementu a veřejnosprávních studií
Vyšší odborná škola zdravotnická, managementu a veřejnosprávních studií
Plzeň
Yellow Point spol.s r.o.
Yellow Point spol.s r.o.
Špindlerův Mlýn
Základná škola s materskou školou Nižná
Základná škola s materskou školou Nižná
Nižná
Základní a mateřská škola Mendíků
Základní a mateřská škola Mendíků
Praha
Základní škola - Smetanův okruh
Základní škola - Smetanův okruh
Krnov
Základní škola 28. října
Základní škola 28. října
Kralupy n Vlt.
Základní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník
Základní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník
Byšice
Základní škola a mateřská škola da Vinci
Základní škola a mateřská škola da Vinci
Dolni Brezany
Základní škola a Mateřská škola Dělnická
Základní škola a Mateřská škola Dělnická
Karviná
Základní škola a mateřská škola JUVENTA Milovice
Základní škola a mateřská škola JUVENTA Milovice
Milovice
Základní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou
Základní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou
Kralupy n Vlt.
Základní škola a mateřská škola Staré Město
Základní škola a mateřská škola Staré Město
Staré Město
Základní Škola A Mateřská Škola Úvalno, Okres Bruntál, Příspěvková Organizace
Základní Škola A Mateřská Škola Úvalno, Okres Bruntál, Příspěvková Organizace
Bruntál
Základní škola a Mateřská škola Zátor
Základní škola a Mateřská škola Zátor
Zátor
Základní škola a praktická škola Svítání, o. p. s.
Základní škola a praktická škola Svítání, o. p. s.
Pardubice
Základní škola Havířov Mládežnická
Základní škola Havířov Mládežnická
Havířov
Základní škola Jubilejní
Základní škola Jubilejní
Nový Jičín
Základní škola Koleč
Základní škola Koleč
Koleč
Základní škola Libčice nad Vltavou
Základní škola Libčice nad Vltavou
Libčice nad Vltavou
Základní škola Libiš, okres Mělník
Základní škola Libiš, okres Mělník
Libiš
Základní škola Magic Hill
Základní škola Magic Hill
Říčany
Základní škola německo-českého porozumění
Základní škola německo-českého porozumění
Praha
Základní škola Obříství
Základní škola Obříství
Obříství
Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace
Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace
Opava
ZÁKLADNÍ ŠKOLA TIP TOES TIP TOES PRIMARY SCHOOL
ZÁKLADNÍ ŠKOLA TIP TOES TIP TOES PRIMARY SCHOOL
Brandýs nad Labem
Základní Škola Tyršova
Základní Škola Tyršova
Nový Jičín
Základní škola Úžice
Základní škola Úžice
Úžice
Základní škola Žižkova
Základní škola Žižkova
Krnov
Základní umělecká škola Frýdek-Místek
Základní umělecká škola Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
Základní umělecká škola Libčice nad Vltavou
Základní umělecká škola Libčice nad Vltavou
Libčice nad Vltavou
ZŠ a MŠ Raduň, p.o.
ZŠ a MŠ Raduň, p.o.
Raduň
ZŠ Jana Noháče
ZŠ Jana Noháče
Břeclav
ZŠ Petrin
ZŠ Petrin
Bruntál
ZŠ speciální Slezské diakonie
ZŠ speciální Slezské diakonie
Krnov